Par mums

 

 

SIA Ecotechno kolektīva un vadības darba pieredze ir vairāk kā 20 gadi. Pirmsākumos firma nodarbojās ar mežu apsaimniekošanas nozares tehnikas pārdošanu un remontu.

Sākot ar 2003.gadu firma sāka paplašināt piedāvātās tehnikas klāstu ar dažāda tipa energo resursu sagatavošanas iekārtām. Vispirms tās bija koksnes smalcināšanas iekārtas,  bet vēlāk sortiments tika papildināts  ar sekundāro energo resursu gatavošanas iekārtām, kādas galvenokārt izmanto atkritumu apsaimniekošanas nozarē.

Sekojot tirgus tendencēm, kopš 2008.gada firmas darbības fokuss pilnībā tika fokusēts uz atkritumu apsaimniekošanas nozari un saistītajiem procesiem.

Kopš 2014.gada firma ir papildinājusi piedāvātās tehnikas klāstu ar infiltrāta attīrīšanas iekārtām, un nodrošina saistītos remonta pakalpojumus.

SIA Ecotechno sniegto pakalpojumu klāsts sevī ietver:

– konsultācijas par piemērotāko tehniku un tehnoloģisko risinājumu izvēli optimālai vēlamā rezultāta sasniegšanai;

– tandēmā ar saviem ārzemju partneriem (pirmkārt jau Austrijas firmu KOMPTECH Gmbh), veic tehnoloģisko līniju projektēšanas darbus;

– nodrošina tehnoloģisko vienību un/vai tehnoloģisko līniju piegādi, kā arī uzstādīšanu, nepieciešamības gadījumā veicot arī būvdarbus;

– veic pasūtītāja personāla apmācību iekārtu lietošanai;

– uztur garantijas saistības;

– nodrošina ārpusgarantijas remontservisu visā Baltijas valstu teritorijā.

SIA Ecotechno darbība tiek balstīta uz augstas kvalitātes servisa nodrošināšanu saviem klientiem. Mēs punktuāli sekojam līdzi tam lai mūsu sadarbība vienmēr atbilstu abpusēji atrunātiem noteikumiem un nosacījumiem, kas garantē mūsu klientu apmierinātību ar piegādāto tehniku un sniegtajiem pakalpojumiem.

Mūsu mērķis ir izprast klientu vajadzības, un sniegt iespējami ātru un kvalitatīvu atbalstu. Mēs vienmēr izvirzām augstas prasības pret saviem darbiniekiem, lai sniegtu teicamu servisu, kā rezultātā esam ieguvuši uzticību no saviem ilgadējajiem partneriem un klientiem.